Bloog Wirtualna Polska
Są 1 124 694 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Cieszmy się z drobiazgów :)

niedziela, 19 października 2014 15:56

image.jpg

 

 
 
Życie  jest piękne i straszne równocześnie. Przypomina grę planszową, możesz dotrzesz do mety po większych lub mniejszych trudach, lub nie dotrzeć do niej w ogóle. Bo wypadniesz z gry.
To dobrze,  że nie znamy przyszłości, nie wiemy kiedy pisane jest nam odejść, dzięki temu możemy mieć nadzieję na to,  że przed nami długie życie , pełne miłych chwil i szans na lepszą przyszłość.  I to uczucie jest cudowne. Kocham życie i nienawidzę go jednocześnie, za ten ból, który zadaje ludziom, za niesprawiedliwość, za to, że dobrzy ludzie cierpią  a często złych jak to się mawia " licho nie bierze" i za tę niepewność jutra. Jednocześnie dzięki nieświadomości tego,  co nas czeka, potrafimy odczuwać szczęście i beztroskę. 
Dziś czytałam ciekawy artykuł w "Newsweeku" na temat tego, co powoduje otarcie się człowieka o śmierć. Ludzie  zaczynają żyć bardziej świadomie, cieszą się z małych rzeczy, doceniają każdą chwilę. Takim ludziom czas nie przelatuje między palcami. 
A może tak warto spróbować cieszyć się każdym dniem, bez uprzedniego przeżycia ekstremalnych sytuacji? Po prostu czerpać radość ze zwykłych chwil?:) Ze spaceru z bliskimi, pięknej  pogody, wspólnej rozmowy przy kawie, wzruszającej muzyki, dobrego filmu, smaku naszej ulubionej potrawy, aromatycznej herbaty, perspektywy wypoczynku itd, itd:) Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Cieszmy się Kochani z drobiazgów:) Wówczas nasze życie wyda nam się lepsze, będziemy szczęśliwsi:)
Miłego dnia:)
 

Podziel się
oceń
64
9

komentarze (7) | dodaj komentarz

Nowa era naszej piłki nożnej:)

środa, 15 października 2014 12:47

 

Jak 3 tygodnie temu cieszylam się na moim blogu z mistrzostwa świata naszych siatkarzy, z rezygnacją myślałam o stanie naszej piłki nożnej. A jednak, fortuna kołem sie toczy. Zła passa minęła i nasza piłkarska reprezentacja pokazała na co ich stać:) Zwycięstwo z Niemcami i to 2:0, to było porażające wydarzenie! Oglądaliśmy ten mecz z mężem u moich rodziców i chyba naszym radosnym wrzaskiem obudziliśmy wszystkich, którzy w bloku nie wiwatowali z nami:) Wczorajszy wynik ze Szkotami wprawdzie nie był, aż tak spektakularny, jak ten z Niemcami, ale swoją grą, aktywnością na boisku i zaangażowaniem, nasza reprezentacja dała swoim widzom powody do radości i dumy. Chłopaki jesteście fantastyczni! :)Tylko tak dalej!:):):)

 

 

image.jpg


Podziel się
oceń
76
8

komentarze (3) | dodaj komentarz

Aniu, nigdy o Tobie nie zapomnimy...

czwartek, 09 października 2014 22:45

Ja też, jak większość Polaków nie mogę się pogodzić ze śmiercią Ani. To wielka tragedia. Tak młoda, witalna, ciepła kobieta. Poznałyśmy się na planie  "Złotopolskich". To, co mnie w niej zawsze ujmowało to bezpośredniość, była szczera i niezaklamana.  Poza tym była taką rodzinną i zaangażowaną w macierzyństwo osobą i to zawsze w niej ceniłam. Niewyobrażalna strata. Chciałam wyrazić ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Nie wyobrażam sobie, co Jej bliscy teraz czują.

Dziś  towarzyszyłam Ani w Jej ostatniej drodze wraz z tłumem opłakującym odejście tej wspaniałej Kobiety. 

 

Aniu, nigdy o Tobie nie zapomnimy.

 

image.jpg

 

 

 


Podziel się
oceń
116
8

komentarze (3) | dodaj komentarz

Dyskusja

środa, 08 października 2014 9:47

 

image.jpg

 

 

Wczoraj miałam okazję po raz pierwszy wystąpić w studiu TVP w Gdańsku. Zostałam tam zaproszona, by wypowiedzieć się na temat granic prywatności osób publicznych, także w kontekście tego, co przeszła biedna Ania Przybylska. Rozwinęła się ciekawa dyskusja. Mam w tym temacie dość wyważone poglądy, ciekawa jestem, czy też jesteście mojego zdania? 

 

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/minela-dwudziesta/wideo/07102014/16872265

 

 

image.jpg

 

Niestety przy takich nagraniach spoza studia nie ma całkowitej synchronizacji ani w dźwięku ani w obrazie, więc co innego widziałam, co innego słyszałam w słuchawkach i jeszcze coś innego działo się w studiu w Wawie. Było to bardzo dekoncentrujące. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak to rozprasza. Ale jakoś dałam radę:) 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 


Podziel się
oceń
133
3

komentarze (3) | dodaj komentarz

Gala VI edycji Hotelu Przyjaznego Rodzinie :)

środa, 01 października 2014 10:59

 

image.jpg

 

W tą niedzielę po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w gali Hotelu Przyjaznego Rodzinie, która odbywała się w Hotelu Radisson w Warszawie. Jak co roku zostały wręczone wyróżnienia hotelom, które zakwalifikowały się,  by otrzymać tytuł HPR oraz tym, które zdobyły najwyższe oceny. Opinie wystawiali członkowie kapituły,  do której mamy przyjemność z moim mężem należeć :) 

 

image.jpg

Członkowie kapituły wraz z przedstawicielami wyróżnionych hoteli:)

 

 

Szczegóły znajdziecie na stronie  http://www.rodzinawhotelu.pl/  oraz w moich poprzednich wpisach;)

W tym roku ze względu na brak czasu ( ślub itd:) ocenialiśmy tylko jeden hotel ( "Bartan", pisałam o tym w czerwcu), ale w nowym sezonie z przyjemnością odwiedzimy i ocenimy przynajmniej trzy objekty:)

Prasy było w tym roku niemało :) Oto przykładowe linki:

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=56999

 

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html?galg_id=7954&ph_wide_03_page_no=7

 

http://jastrzabpost.pl/2014/09/28/beata-tadla-w-nowej-fryzurze-zjawiskowa-ewa-gawryluk-i-ola-wozniak-z-blizniaczkami-na-gali-finalowej-hotel-przyjazny-rodzinie/fot-akpa-970/

 

 

Jak przystało na galę HPR, dzieciom, które towarzyszyły na imprezie rodzicom, zostały zapewnione atrakcje, takie jak malowanie buziek, robienie z balonów zwierzątek, wspólne gry i zabawy oraz osobne, dostosowane do dziecięcych gustów menu :)

image.jpg

Dzieci nie miały czasu na nudę:) Moje dziewczynki były w swoim żywiole:)

 

Dla niewtajemniczonych nasza akcja wyszukuje najlepiej przygotowane do ugoszczenia rodzin z dziećmi hotele a tym samym pomaga rodzicom dokonać właściwego wyboru.

Tytuł " Hotel Przyjazny Rodzinie" jest gwarancją, że cała rodzina będzie usatysfakcjonowana i zadowolona z pobytu w tym objekcie:)

Polecam:)

 

.  

 

 

 


Podziel się
oceń
171
20

komentarze (2) | dodaj komentarz

sobota, 25 października 2014

O moim bloogu

blog aktorki to jej refleksje na temat życia, macierzyństwa, miłości.

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl