Bloog Wirtualna Polska
Są 1 154 534 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Po pierwsze nie szkodzić!

poniedziałek, 25 maja 2015 12:11

No i mamy nowego prezydenta. Połowa Polaków się cieszy, połowa nie. Ale niezależnie od naszych poglądów politycznych, pamiętajmy, że tylko zgoda może wzmocnić nasze państwo. Brzmi może idealistycznie i naiwnie, ale taka jest prawda. I mam wielką prośbę do naszych politykow, szczególnie tych sprawujących wysokie funkcje w parlamencie europejskim, nawet jeśli jesteście niezadowoleni z wyniku wyborów , nie róbcie Polsce czarnego PR-u! Brudy możemy prać u nas w kraju, na zewnątrz powinnismy być jednością, bo to da siłę naszemu Państwu. Jeśli jakikolwiek polityk źle mówi o wyborze obywateli Rzeczpospolitej Polskiej na arenie międzynarodowej,  znaczy, że działa z premedytacją na szkodę naszego Państwa.

Mam nieodparte wrażenie, że dzisiejsza zagraniczna prasa negatywnie nastawiona do wyników wyborów, jest skutkiem rozmów naszych rodaków z innymi członkami unii w kuluarach parlamentu europejskiego.  

Także Panowie Eurodeputowani, niezadowoleni z wyników, proponuję ważyć slowa i zachować lojalność wobec ojczyzny ! 

 


Podziel się
oceń
22
1

komentarze (1) | dodaj komentarz

uśmiechniętego dnia😊

czwartek, 21 maja 2015 11:14

 

Dziś wywiad ze mną w "Rewii":) 

Uśmiechniętego dnia😊

 

 

image.jpg

Fot. Beata Wielgosz

 

 


Podziel się
oceń
41
6

komentarze (6) | dodaj komentarz

Moje imieniny 🌷

wtorek, 19 maja 2015 8:51

 

 Wczorajszy dzień, moje imieniny, spędziłam przemiło :) Dostałam od córek śliczną bransoletkę z dedykacją 😊od męża romantyczny upominek i kwiaty😊 od rodzinki wspaniałe prezenty😊 Moje święto uczciliśmy jedząc pyszne babeczki:)

 

image.jpg

image.jpg

 

image.jpg


Podziel się
oceń
55
5

komentarze (4) | dodaj komentarz

Kompromitacja opolskiego sądu rejonowego

piątek, 15 maja 2015 10:58

 

To się w głowie nie mieści, co się w tym kraju dzieje ! 

Dariusz H. ( były policjant ), który przez 5 lat regularnie uprawiał seks ze swoją przysposobioną córką, dostał wyrok uwaga : 3 lat więzienia! To chyba mniej niż dostają złodzieje samochodów. Facet zniszczył życie dziewczynki, bo, gdy od 9-go roku życia dziecka ładuje się mu do łóżka dorosły facet i uprawia z nim seks, to zmienia dzieciństwo w koszmar, który będzie odbijał się czkawką całe życie. 

Dziewczynka na dodatek zaszła w ciążę, bo potwór, który ją molestował , prowadził jej... kalendarzyk małżeński (!) i się biedak pomylił. Ten pedofil powinien spędzić za kratkami przynajmniej 12lat i mieć dożywotni zakaz zbliżania się do swojej ofiary i jej córki.

Ale ten wyrok to nie jedyna kompromitacja opolskiego sądu rejonowego w tej sprawie !

Wyobraźcie sobie, że sygnały, że coś się w tej rodzinie dzieje nie tak, były zgłaszane przez opiekę społeczną lata wczesniej ! Ten pedofil oprócz dwójki adoptowanych dzieci, miał też z żoną dwójkę własnych.  A teraz uważajcie : 

-pod koniec 2008r. bez śladu znika żona zwyrodnialca, to właśnie czas, kiedy były policjant rozpoczyna kontakty seksualne ze swoją 9-letnią córką. Ponieważ ciało zaginionej nie zostało odnalezione, sąd w Opolu umarza śledztwo w tej sprawie. Mimo, że: całe otoczenie Dariusza H, sąsiedzi, znajomi pedofila są przekonani, że to on zamordował swoją żonę. Po jej zniknięciu nie widać było po nim żadnej żałoby. Chodził uśmiechnięty i zadowolony, a kolegom chwalił się, że wychowuje adoptowaną córkę na swoją partnerkę życiową. Ludzie widzieli jak kąpie się nago w ogrodzie a potem prosi swoją 9 -letnią córkę,  by przynosiła mu ręcznik. 

Motyw zabójstwa wydaje się być jest ewidentny, Dariusz H. prawdopodobnie pozbył się żony, by jej miejsce w jego łóżku mogla zająć ich 9-letnia córka. 

DLA OPOLSKIEGO SĄDU, ZGLASZANE PRZEZ LUDZI  ORAZ OPUEKĘ SPOŁECZNĄ TEGO TYPU SYGNAŁY, NIE MIAŁY ŻADNEGO ZNACZENIA. 

 

- po zaginięciu matki biologiczny syn pedofila na własne życzenie wyprowadza się z domu, skarży się na ojca, że ten go bije i że się go boi . Sąd pozbawia Dariusza H. władzy rodzicielskiej w stosunku do jego biologicznego syna,  ale jednocześnie odrzuca wniosek opieki społecznej,  by rozwiązać rodzinę zastępczą (!) Cóż najwyraźniej wedle sądu w Opolu krzywdzenie własnych dzieci nie jest jednoznaczne z nienadawaniem się do bycia rodzina zastępczą(!!!)

 Nie wiem czy w tej całej sądowej farsie , nie bez znaczenia był zawód pedofila... były policjant, kolega...

Gdyby opolski wymiar prawa zareagowal jak należy, nie doszłoby do wieloletniego molestowania dziewczynki oraz jej ciąży a reszcie dzieci oszczędziłoby się lat bicia i musztry w domu. 

A tak mamy na pocieszenie :

1)UBOLEWANIE opolskiego sądu . 

2) Pedofila i prawdopodobnego mordercę swojej żony, który wyjdzie z więzienia za 3 lata. 

Nie wiem jak Wy, ale ja takiego wymiaru sprawiedliwości nie chcę mieć w kraju. Gdyby nie dociekliwość dziennikarzy z programu "Uwaga" ( TVN)  oraz ciąża dziewczynki, pewnie te wszystkie chore zdarzenia nie ujrzałaby światła dziennego. 

Wszystkie osoby, z opolskiego sądu, które lekceważyły i odrzucały sygnały z opieki społecznej dotyczące nieprawidłowości w sprawowaniu opieki w rodzinie zastępczej Dariusza H. powinny zostać w trybie natychmiastowym zwolnione ze sprawowanych funkcji,  za wieloletnie zaniedbywanie obowiazków służbowych i doprowadzenie do dramatu dziewczynki oraz bezkarności jej oprawcy. 

Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość. 

 

Kolejne dziecko, któremu zastępcza rodzina zamiast zrekompensować brak własnej rodziny, zgotowała koszmar. 

image.jpg

 

 

 

 


Podziel się
oceń
88
5

komentarze (2) | dodaj komentarz

Sesja

wtorek, 12 maja 2015 23:12

 

część zdjęć z sesji w " Przyjaciółce "😊 w wersji elektronicznej na prośbę mojego najwierniejszego Fana, Maćku ( MacGal) specially for you😊

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

image.jpg


Podziel się
oceń
106
6

komentarze (2) | dodaj komentarz

wtorek, 26 maja 2015

O moim bloogu

blog aktorki to jej refleksje na temat życia, macierzyństwa, miłości.

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl